Z Camp Nou se ozývají znepokojivé zvuky, protože zprávy naznačují, že Barcelona může být otevřená prodeji svého vysoce hodnoceného 21letého záložníka Pedriho.

Podle španělského portálu Radio Marca by katalánský klub mohl zvážit nabídky na mladého tvůrce v nadcházejícím přestupovém období. Tato zpráva zjevně vedla vedení Barcelony k pozastavení jednání o prodloužení smlouvy s Pedrim.

Vyhlídka na ztrátu domácího talentu, jakým je Pedri, který se stal milovanou postavou mezi věrnými Blaugrana, se jistě setká s zděšením ze strany vášnivých příznivců klubu.

Poté, co před pouhými dvěma lety vtrhl na scénu, Pedri upevnil svůj status jedné z nejvíce vzrušujících mladých perspektiv ve světovém fotbale. Jeho výjimečné technické schopnosti, vize a vyspělost po jeho letech z něj udělaly nedílnou součást plánů Barcelony do budoucna.

Rozchod s Pedrim by představoval významnou překážku v úsilí klubu obnovit a získat zpět svou pozici mezi evropskou elitou. Pustit hráče jeho kalibru, stále jen škrábat na povrchu jeho nesmírného potenciálu, by pro věrné Barçy bylo těžké spolknout.

Jak se fámy stále šíří, všechny oči budou upřeny na vedení klubu, aby zjistily, zda jsou skutečně ochotni rozloučit se se svou začínající hvězdou středního pole. V zájmu dlouhodobého úspěchu týmu lze jen doufat, že budoucnost Pedriho zůstane na Camp Nou.

Barcelona zvažuje prodej záložníka Pedriho

Stojí za to připomenout, že Pedriho současná smlouva s Barcelonou vyprší v létě 2026.

Mladý španělský záložník je stálicí na Camp Nou od svého příchodu do klubu v roce 2019. Za tu dobu odehrál pozoruhodných 138 zápasů ve všech soutěžích, vstřelil 18 gólů a přidal 13 asistencí.

Podle údajů z respektovaného webu Transfermarkt je současná tržní hodnota Pedri ohromujících 80 milionů eur. Toto ocenění je důkazem pozoruhodného pokroku, kterého dosáhl, a obrovského potenciálu, který nadále ukazuje.

Vzhledem k tomu, že jeho smlouva zbývá do konce ještě několik let, vyhlídka Pedriho odchodu z klubu v blízké budoucnosti by byla pro Blaugrana velkou ranou. Udržení služeb tak nadaného a vlivného hráče by mělo být nejvyšší prioritou barcelonské hierarchie.

Jak moc se obáváte možnosti Pedriho odchodu z Barcelony v blízké budoucnosti?
Extrémně znepokojený
0%
Velmi znepokojen
0%
Středně znepokojený
100%
Mírně znepokojený
0%
Vůbec se to netýká
0%